+48 61 82 97 100office@alma.biz.pl

Praca – Inżynier sieciowy

Home / Aktualności / Praca – Inżynier sieciowy
Opublikował
w Bez kategorii

Dołącz do najlepszych!

Jeśli jesteś człowiekiem z pasją i otwartą głową, a do tego nie brakuje Ci entuzjazmu – czekamy właśnie na Ciebie! Twoje umiejętności mogą pomóc w realizacji kolejnych przełomowych projektów. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER SIECIOWY

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, instalacja, uruchamianie sieci LAN/WAN/VPN
  • Współpracuje z dostawcami rozwiązań teleinformatycznych
  • Wdrażanie systemów zabezpieczeń sieci
  • Rozwiązywanie i diagnozowanie problemów sieciowych

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe (kierunek informatyka lub pokrewny)
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale IT
  • Znajomość oraz doświadczenie w instalacji i konfiguracji sieci i rozwiązań LAN/WAN oraz firewall,  SIEM
  • Znajomość protokołów routingu dynamicznego TCP/IP, MPLS oraz technologii teletransmisyjnych.
  • Znajomość protokołów sieci OT
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa oraz zagrożeń w sieciach OT/IT
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Chęć pracy z ludźmi oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • Praktycznie doświadczenie i znajomość rozwiązań WiFi oraz radiowych
  • Certyfikaty oraz praktyczna znajomość producentów rozwiązań sieciowych Juniper, ExtremeNetworks oraz rozwiązań firwall: Checkpoint, Palo Alto, Fortinet

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do kart rekreacyjno-sportowych)
  • Dobrej jakości narzędzia pracy
  • Szkolenia oraz certyfikacja z zakresu rozwiązań sieciowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w rozwojowych, międzynarodowych projektach IT
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres k.hajduk@alma.biz.pl
Najnowsze publikacje